comScore

Galatasaray Galatasaray

Hasan Kartal'ın 4-3'lük Galatasaray galibiyeti sonrası sözleri

19 Mart 2021, Cuma 22:00
Hasan Kartal'ın 4-3'lük Galatasaray galibiyeti sonrası sözleri

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray karşısında 4-3 kazandıkları maçın ardından basın mensuplarına konuştu. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor, Süper Lig 31. haftasında deplasmanda Galatasaray'ı 4-3 mağlup etti. 

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve güzel bir maç olduğunu, galip geldikleri için mutlu olduklarını söyledi. 
Hasan Kartal yaptığı açıklamada, "Güzel ve heyecanlı bir maç oldu. Hocamızı, teknik heyetimizi, oyuncularımızı kutluyorum. Sonunda galip gelen taraf biz olduk. İnşallah böyle devam ederiz." dedi. 

Maçın sonlarına doğru iki takım yedek kulübeleri arasında yaşanan gerilim hakkında konuşan Hasan Kartal, "Bunlar olabilir. Heyecanlı bir maçtı çünkü. O yüzden normal karşılıyorum, futbolda bunlar oluyor." dedi. 

HASAN KARTAL'IN BEYAZ TV'YE AÇIKLAMALARI

"Ee tabii Fenerbahçe sevinecek tabii. Üstte heyecan kalmıyordu. Glaatasraay'ın yenilmesi Fenerbahçe'ye de heyecen verdi. Yukarıdaki heyecanın bitmemesi lazım. Galatasaray'ın da başarılı olması lazım. Altta ve üstte heyecan olması lazım. Galatasaray taraftarlarıyla hiç problemimiz yok. Galatasaray'la da yok. Her takımla diyalogumuz iyi.  Yukarıdaki heyecanın bitmemesi lazım. Galatasaray'ın da başarılı olması lazım. Heyecan bitince futbolda zevk kalmıyor. Beşiktaş'ı da yenersek çok daha iyi heyecan gelir. Yukarıdaki takımların da birbirini kovalamasında fayda var. 


Beşiktaş'ı da yenersek çok daha iyi heyecan gelir. Yukarıdaki takımların da birbirini kovalamasında fayda var. 


ÇAYKUR RİZESPOR SPORTİF DİREKTÖRÜ YILMAZ BAL (A SPOR)

"Fatih hoca ile ufak bir tartışma oldu. Tatlıya bağlandı maç sonrasında. Bir pozisyonda bize yönelik söylemi oldu. Maçın gerginliğinde oluyor böyle şeyler. Maç sonunda konuştuk ve güzel bir şekilde ayrıldık. Problem yok." 

Öte yandan Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır ise, ""İlk yediğimiz gol evvelinde faul var. Adaletli yönetim hepimize lazım olan bir şey!" dedi. 


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"