comScore

Galatasaray Galatasaray

Hasan Kartal'dan Galatasaray açıklaması! 'Daha iyiyiz'

27 Kasım 2020, Cuma 14:37
Hasan Kartal'dan Galatasaray açıklaması! 'Daha iyiyiz'

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Süper Lig'de karşılaşacakları Galatasaray maçıyla ilgili açıklmalarda bulundu. Hasan Kartal, şu anda kadrolarında yer alan futbolcuların Galatasaray'ın oyuncularından daha iyi olduğunu vurgulayarak maçtan 3 puanla ayrılmayı hedeflediklerini belirtti.

"GALATASARAY'DAN DAHA İYİYİZ"
"Galatasaray maçından 3 puan almak istiyoruz. Biz şu an onlardan bir tık daha yukarıdayız. Geçmişe baktığınızda Galatasaray iyi bir kulüp olabilir ama şu anda değerlendirdiğimiz zaman bizim sporcularımız daha iyi."

"FENERBAHÇE İLE PROBLEMİMİZ OLMAZ"

"Vedat Muriqi'nin Lazio'ya transferinden 650 bin euro aldık. Fenerbahçe, Lazio ile anlaşmasında ödemeleri 3 yıla bölmüş. Ali Koç ile detayları konuşmadık henüz. Fenerbahçe ile bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Fenerbahçe ile bir problem yaşamayız. Kağıt üzerinde yazan neyse yapılır."

"SUÇ OĞULCAN'DA DEĞİL, ONU YÖNLENDİRENLERDE"

Oğulcan Çağayan'ın sözleşmesini feshederek Galatasaray'a transfer olması hakkında da konuşan Hasan KArtal, "Oğulcan genç bir çocuk. Onun bu şekilde hareket etmesi mümkün deği. O çocuğu yönlendirenler vardır. asıl suçlu onlardır. 6 maçı kalmış kulübünü terk edip gitmesi kendi söylemi değildir. Yaptığı hareket yanlıştır. Oğulcan'a suç bulmuyorum, o yanlışı yaptıranlar da suç. Onu kim yaptırdı az çok biliyoruz. Her zaman aynı şeyi yapmaya kalkıyorlar. Biz gerekli başvuruları yaptık sonucu bekliyoruz."

Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"