comScore

Galatasaray Galatasaray

Haluk Ulusoy'u başkanlık için ikna etmeye çalışan sürpriz isim

23 Aralık 2017, Cumartesi 12:13
Haluk Ulusoy'u başkanlık için ikna etmeye çalışan sürpriz isim

Galatasaray Spor Kulübü, Dursun Özbek ve yönetiminin almış olduğu flaş bir karar ile 20 Ocak günü olağanüstü seçimli kongreye gidiyor. Haluk Ulusoy, Dursun Özbek'e karşı aday olarak çıkmaya hazırlanıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü, Dursun Özbek ve yönetiminin aldığı flaş karar sonrasında seçim takvimine girdi. Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, 20 Ocak'ta düzenlenecek olağanüstü seçimli kongrede aday olacağını açıklarken, karşısına çıkacak rakiplerde şekillenmeye başladı.


Haluk Ulusoy, Galatasaray başkanlığına aday olacak mı?


Galatasaray'da Dursun Özbek ve yönetiminin seçime gitme kararından sonra gözler Haluk Ulusoy'a çevrilmişti. Haluk Ulusoy'un Galatasaray'da düzenlenecek olan seçimli kongrede aday olması için kulisler yaptığını ve yönetim kurulu listesi için görüşmeler gerçekleştirdiği iddia ediliyordu.

HALUK ULUSOY ADAY OLURSA LİSTESİNDE AHMET ÖZDOĞAN DA YER ALACAK
Galatasaray'da başkan adayı olması için Haluk Ulusoy'u ikna etmeye çalışan isim Dursun Özbek'e karşı son seçimde aday olan ve Adnan Öztürk ile birleşmesi beklenen Ahmet Özdoğan olduğu ortaya çıktı. Ahmet Özdoğan'ın Haluk Ulusoy'a tek liste altında birleşelim dediği fikrini sunduğu öğrenildi. Haluk Ulusoy'un aday olması halinde Ahmet Özdoğan'ın da listesinde olacağı belirlendi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.