comScore

Galatasaray Galatasaray

Haluk Ulusoy, Galatasaray başkanlığına aday mı oluyor? Sürpriz paylaşım

21 Aralık 2017, Perşembe 18:19
Haluk Ulusoy, Galatasaray başkanlığına aday mı oluyor? Sürpriz paylaşım

Galatasaray'ın seçimli kongresine günler kala Haluk Ulusoy'un adaylık durumu merak konusu oldu. Galatasaray camiasının önemli isimlerinden Burak Savucu, sürpriz bir paylaşımda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da 20 Ocak'ta yapılacak olan erken seçimde aday olması halinde Haluk Ulusoy'un listesinde Burak Savucu da olacak.
 

Galatasaray seçiminde Haluk Ulusoy aday olacak?


Galatasaray camiasının önemli isimlerinden olan Burak Savucu da, Haldun Üstünel ile beraber Ulusoy'un listesinde yer almayı kabul etti. Burak Savucu'nun paylaştığı bu mesaj ise, Ulusoy'un başkan adaylığını açıklayacağına dair algılandı.

Paylaşımında Haluk Ulusoy'un fotoğrafını kullanan Burak Savucu, "Bizim koltuğa ihtiyacımız yok! Galatasaray'ın bize ihtiyacı varsa, o koltuğa talip olunur!" ifadelerini kullandı.
"DURSUN ÖZBEK'E KARŞI TAM ZAMANI"

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Burak Savucu diğer paylaşımlarında ise "Suçlular Tudor, Eşref Alaçayır, Can Topsakal! Daha önce de Hamza, Denizli, Riekerink suçlu idi! Galatasaray tarihinin en büyük bütçesini kötü kullanıp, nerdeyse bütün mallarını sattıran Dursun Özbek ve kardeşi pür-i pak! Kim taşın altına elini koyacaksa Dursun Özbek'e karşı tam zamanıdır. Adnan Polat döneminde yanına 2-3 yönetici alarak Mehmet Helvacı tarafından başlatılan ve günümüze kadar sirayet eden Galatasaray başkanını yönetim içinde tehdit ederek istediğini yaptırmaya çalışma, alınacak yönetim kararlarına engel olma, artık güçlü bir başkanla son bulmalıdır" yorumunu yaptı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.