comScore

Galatasaray Galatasaray

Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi?

16 Mayıs 2019, Perşembe 01:46
Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi?

Akhisarspor - Galatasaray maçındaki penaltı pozisyonlarını hakem yorumcuları Erman Toroğlu ile Bünyamin Gezer yorumladı. 

FutbolArena - Akhisarspor - Galatasaray Türkiye Kupası final maçında Akhisarsporlu futbolcular özellikle ikinci penaltı pozisyonuna çok büyük tepki gösterdi. Peki hakem yorumcuları ne söyledi?


Akhisarspor - Galatasaray maçı Diagne'nin penaltı pozisyonu


Erman Toroğlu (A Spor) ve Bünyamin Gezer, ilk penaltı hakkında doğru karar derken, aynı şekilde ikinci penaltı pozisyonu için de Lopes'in Diagne'ye müdahelesi olduğunu söylediler. Akhisarspor - Galatasaray finalinde Akhisarsporlu futbolcuların büyük tepki gösterdiği ikinci penaltı pozisyonuyla ilgili yorumlar şu şekilde:

BÜNYAMİN GEZER:  (TRT Spor)

Lopes'in burada topa müdahelesi yok. Sen kaldı ki, gereksiz itirazlarınla takımını eksik bırakıyorsun. Yanlış penaltı da olabilir. Akhisarsporlu futbolcular hakemlere veryansın edeceğine, bence hatayı kendinde aramalılar. Akhisarspor taraftarı yerinde olsam hakem yerine Lopes'e tepki gösteririm. opes, penaltı yaptırdı ve gereksiz itirazlarla takımı yalnız bıraktı. Bugün Galatasaray'a kupayı veren Lopes'dir

ERMAN TOROĞLU: (A Spor)

Akhisarsporlu futbolcu topa dokunuyor ama tıngır mıngır gidiyor. İkinci darbesinde indiriyor. İndirme orada işte. Çünkü Diagne devam etse top çapraza doğru giderken gidebilir. İlk müdahaleden sonra Akhisarsporlu futbolcunun ikinci müdahalesi rakibi indiriyor."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)