comScore

Galatasaray Galatasaray

Hagi'den Galatasaray için Ianis açıklaması! Transfer itirafı

13 Ocak 2019, Pazar 15:15
Hagi'den Galatasaray için Ianis açıklaması! Transfer itirafı

Galatasaray'ın efsane futbolcularından Hagi, özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın efsane futbolcusu Hagi, TRT Spor ekranlarına özel açıklamalarda bulundu. Hagi, Türk futbolunun Avrupa'nın önde gelen liglerinden biri olduğunu açıkladı.

''BAŞAKŞEHİR ÇOK BÜYÜK GELİŞİM KAYDETTİ.''
"Başakşehir güzel gelişim kaydetti. Dört büyüklere karşı mücadele ediyorlar ve şu an zirvedeler. Türkiye'de takımların kendi aralarında bir savaş var ama Avrupa'da Türk takımlarının daha başarılı olmasını beklerdim."

- Galatasaray'da Belhanda 10 numara giyiyor? Performansını nasıl buluyorsunuz?

“Beni karıştırmayın böyle şeylere..Sadece şunu sorayım, kaç golü, kaç asisti var?''

''UNUTULMAZ YILLAR GEÇİRDİM''

"Türkiye'de unutulmaz yıllar geçirdim. Ianis için Galatasaray konusu hiç geçmedi. Galatasaray'ın çok iyi bir teknik direktörü var. Ben de kulübümde görev başındayım."

''10 NUMARA TAKIMIN EN ÖNEMLİ OYUNCUSUDUR''

"10 numara bir takımın en önemli oyuncusudur. O takımı büyütür ve geliştirir. Hakan Çalhanoğlu ve Cengiz Ünder gibi oyuncuların arkasında çok iyi bir takım olması lazım."

"Bir sene önce kulüp olarak iyi yatırım yaparak oğlum Ianis'i geri getirdik. En iyi genç oyuncu seçildi. 10 numara oynuyor ama benden farklı çünkü biraz uzun boylu."

"Lucescu büyük bir tecrübeye sahip. Onun ismini söylerken bile soru işareti olmaması lazım. Türkiye iyi bir milli takım oluşturmak istiyor. Kolay bir iş değil. Dört büyüklerin çok önemli rolü var. Ben dünya şampiyonluğunu imkansız görmüyorum."

''KRİZ ROMANYA'DA VAR''

''Türkiye'de bir oyuncuya yıllık 2 milyon euro veriliyorsa, futbolunuzda kriz yok demektir. Kriz Romanya'da var. Benim takımımda oyuncular 5 bin euro alıyor.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.