comScore

Galatasaray Galatasaray

Hagi'den Fenerbahçe sorusuna yanıt: "Asla gidemem!"

02 Ekim 2018, Salı 01:21
Hagi'den Fenerbahçe sorusuna yanıt:

Gheorghe Hagi, Romanya'da düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe ilgili gelen soruya yanıt verdi ve Türkiye'de asla Galatasaray'ın ezeli rakiplerini çalıştıramayacağını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Romanya Ligi'nde Viitorul takımını çalıştıran Hagi, Romanya'da basın toplantısında Fenerbahçe ile ilgili gelen soruya yanıt verdi. 

Gheorghe Hagi'ye basın toplantısında "Türkiye'de sizin için tam Fenerbahçe sistemine uyacak teknik direktör deniliyor. Ne söylemek istersiniz?" sözüne samimi bir cevap verdi. 
"KALBİMDE GALATASARAY VAR"

Hagi, Kanımı değiştiremem. Gençken belki ama şimdi değil. Fenerbahçe beni isterse sadece teşekkür ederim ama gidemem. Türkiye kendimi harika hissettiğim bir ülke. Geri dönmek isterim ama Galatasaray'ın rakibine değil. Çünkü benim bir kalbim var. Kalbimde de Galatasaray var." dedi. 

"BEN BU İŞİ PARA İÇİN DEĞİL, KALBİMLE YAPIYORUM"

Fenerbahçe'nin kendisiyle ilgilenmesi halinde nazikçe kendilerine teşekkür edeceğini söyleyen Rumen teknik adam, "Benim hakkımda güzel sözler söyleyeni tahmin ediyorum. Ben bu işi para için yapmıyorum. Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kulüplerde tabi ki çalışmak çok güzel bir şey ama bunu asla yapamam. Kalbim izin vermez. Fenerbahçe'ye asla gidemem." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.