comScore
1 / 9

Hagi'den Belhanda'ya sert sözler! Resmen fırçaladı

FutbolArena - Aslan’ın efsane 10 numarası Hagi’ye, şimdi aynı formayı taşıyan Belhanda soruldu.

 

2 / 9
Cimbom’un Süper Lig’i kasıp kavurduğu, Avrupa’dan UEFA Kupası ile döndüğü yıllara damga vuran Gheorghe Hagi, Galatasaray hakkında konuştu.

3 / 9
Aslan’ın eski futbolcusu ve teknik direktörü olan Rumen çalıştırıcıya kendisi gibi 10 numara giyen Younes Belhanda soruldu.

4 / 9
Hagi "Beni karıştırmayın böyle şeylere. Romanya’nın en iyi 10 numaraları arasında benim oğlum da var. İanis Hagi ve İstanbul’da doğdu. Benimle aynı pozisyonda oynuyor.

5 / 9
Onun performansına bakın ve şunu söyleyin Belhanda’nın kaç golü kaç asisti var" ifadelerini kullandı. Faslı yıldızın gerçek bir 10 numara olmadığını söyledi.

6 / 9

NE KRİZİ!

<h2>NE KRİZİ!</h2>
Hagi Türk futbolunda mali kriz yaşanmadığını söyledi. Rumen teknik adam "Ben sizde bir kriz olduğuna inanmıyorum. 2 milyon net maaş ödeyen takımlar krizden söz edemezler" dedi.

7 / 9
Hagi, kendi takımı Viitorul’da oyuncular 5 bin euro maaş verdiklerini söyledi. Hagi böyle bir takımla geçtiğimiz sezon ligde şampiyon olduklarını belirtti.

8 / 9

YARI TÜRK’ÜM

<h2>YARI TÜRK’ÜM</h2>
Efsane isim Hagi’nin oğlu İanis de Galatasaray’dan teklif gelmesi halinde hemen kabul edeceğini söyledi.

9 / 9
20 yaşındaki oyuncu "İstanbul doğumluyum. Kendimi yarı Türk hissediyorum. Fiorentina’da forma bulamıyordum. Babamın takımı Viitorul’a gelip kendimi geliştirdim. Galatasaray için hazırım" dedi. (Fotomaç)