comScore

Galatasaray Galatasaray

Hagi, Ianis Hagi transferi için yoğun çaba sarfediyor

13 Ocak 2018, Cumartesi 12:42
Hagi, Ianis Hagi transferi için yoğun çaba sarfediyor

Galatasaray eski futbolcusu Gheorge Hagi, oğlu Ianis'in transferi için günlerdir yoğun şekilde görüşmelere imza attığı ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın eski futbolcusu Gheorge Hagi, oğlu Ianis'in transferi için günlerdir yoğun şekilde görüşmelere imza attığı ortaya çıktı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Ianis Hagi hangi takıma transfer olacak?


Bu süreçte oğlunun en doğru tercihi yapması adına yakından ilgilenip görüşmelerde yapan Hagi'nin ekibi bu yüzden Antalya'ya teknik direktöründen yoksun geldi. Galatasaray ile hazırlık maçı yapacağı için Vitorul Constanta Takımı dün akşam saatlerinde Antalya'ya geldi.

HENÜZ KAFİLEYE DAHİL OLMADI
Hagi ise oğlu Ianis Hagi ile olduğu için kafileye henüz katılamadığı ortaya çıktı. Hagi'nin bugün akşam saatlerinde Antalya'ya gelerek 1 gün rötarlı olarak kafileye dahil olacağı belirtildi.


Ianis Hagi kimdir?


Galatasaray'ın efsane futbolcularından ve aynı zamanda eski teknik direktörlerinden Hagi'nin kurduğu futbol akademesinde yetişen İanis Hagi, sonrasında Viitorul takımında futbol hayatına devam etti. Viitorul'da sergilediği başarılı performansın ardından İtalya Serie A takımlarından Fiorentina'ya transfer olan Ianis Hagi, bu sezon 6 maçta 2 gol kaydetti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)