comScore

Galatasaray Galatasaray

Hagi: "Bugünün Liverpool'u dünün Galatasaray'ıdır"

12 Şubat 2020, Çarşamba 20:18
Hagi:

Gheorge Hagi, İngiltere Premier Lig'de şampiyonluğa koşan Liverpool'un Klopp önderliğindeki projesinin Galatasaray'ı hatırlattığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ve Rumen futbolunun efsane isimlerinden Gheorge Hagi, The Athletic'e verdiği röportajda futbolda dünü ve bugünü yorumladı. 

Futbolda proje takımlarının zaman ilerleyince çok başarılı olduğunu fakat bunun için sabır gerektiğini söyleyen Hagi, Liverpool ile Galatasaray'ı örnek gösterdi. 
"BUGÜNÜN LİVERPOOL'U, DÜNÜN GALATASARAY'I"

"İyi ve etkili projeler zaman alır. İnsanlar bugünü düşünüyor, yarını değil. Bugünün Liverpool'u, dünün Galatasaray'ını hatırlatıyor. Galatasaray'da benim dönemimde böyle uzun vadeli bir proje sonucu çok başarılı olmuştu. Ligde üst üste 4 yıl şampiyon olduk. UEFA Kupası'nı kazandık." "GALATASARAY'DA OYNADIĞI DÖNEMDE RANGERS HİKAYESİ"

Galatasaray'da oynadığı dönemde Glasgow Ragners'ın stadı Ibrox'a gittiğini söyleyen Hagi, "Glasgow Rangers'ın mentalitesi ve kazanma aşkı çok farklı. Bu camia bir şeyler öğrenmek isteyenler için çok iyi. Galatasaray'da Ibrox'a iki kere gelmiştim. Fantastik bir atmosfer vardı. 50 bin taraftar vardı. Rangers taraftarları bambaşka." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)