comScore

Galatasaray Galatasaray

GS TV'de Ergün Penbe ve Necati Ateş'ten hakem sözleri

14 Şubat 2019, Perşembe 23:37
GS TV'de Ergün Penbe ve Necati Ateş'ten hakem sözleri

Ergün Penbe ve Necati Ateş, Galatasaray - Benfica maçını GS TV'de yorumladılar. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında Benfica'ya 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından Ergün Penbe ve Necati Ateş GS TV'de müsabakayı yorumladılar. 

ERGÜN PENBE: "SEFEROVİC GİBİ BİR ADAMI ÖYLE BIRAKIRSANIZ GOLÜ ATAR"
Seferovic gibi bir adamı orada öyle bırakırsanız golü atar. Bu seviyedeki maçlar böyle hataları affetmiyor. Formda bir takım vardı. Galatasaray beklentinin altındaydı. Çok daha farklı bir seviyeye çıksaydık bugün maç böyle bitmezdi. Ancak bu oyun temposuyla Galatasaray'ın deplasmanda işi zor. 2-2 olsa çok daha farklı bir maç olacaktı. Luyindama'nın pozisyonu mesela. İyi yere de vurdu ama kaleci güzel çıkardı. 

ERGÜN PENBE:"OLMAYAN PENALTI..."

Onyekuru'nun ilk yarıdaki pozisyonu gol olsa, maç farklı olabilirdi. O gol olsa, bambaşka bir motivasyonla oynayacaktı Galatasaray. Olmayan bir penaltıyla bambaşka bir yere gitti oyun .

Necati Ateş ise, "Galatasaray'ın tur atlamaması için hiçbir sebep yok. Neden olmasın? Biz çok maç çevirdik. Bu kuvvet ve güç bizde var. Hatalarımızdan ders çıkararak deplasmanda daha iyi bir Galatasaray'ın olacağını düşünüyorum." dedi. 

GALATASARAY - BENFİCA SEYİRCİ SAYISI

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında Galatasaray ile Benfica Türk Telekom Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. Bu önemli mücadeleyi izlemek için stada toplam 42 bin 722 biletli seyirci geldi. Müsabakayı az sayıda Portekizli taraftarlar da deplasman tribününde takip etti. Sarı-kırmızılı taraftarlar ise maç boyunca takımlarını tezahüratlarla destekledi. 

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında Galatasaray ile Benfica arasında oynanan karşılaşma yabancı basından tarafından yoğun ilgi gördü. Bu önemli müsabakayı 25 Portekizli, 4 Japon ve 1 İtalyan gazeteci olmak üzere toplam 30 basın mensubu takip etti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)