comScore

Galatasaray Galatasaray

GS TV'de 6 işareti yapan taraftar! (Galatasaray'ın TT Stadındaki antrenmanı)

16 Mart 2018, Cuma 20:48
GS TV'de 6 işareti yapan taraftar! (Galatasaray'ın TT Stadındaki antrenmanı)

Galatasaray'ın Türk Telekom stadındaki antrenmanı esnasında GS TV tribünleri görüntülerken bir taraftar kameralara 6 işareti yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 26. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak. Dev derbi öncesinde TT Stadında taraftarı açık bir şekidle gerçekleşen antrenmanı GS TV'nin yayınladığı esnada şoke edici bir görüntüye rastlandı. Bir taraftar yayın esnasında kameralara 6 işareti yaptı. 


GS TV Türk Telekom stadı antrenmanı (İZLE)


Galatasaray kulübünün Fenerbahçe derbisi öncesinde taraftarlara açık bir şekilde gerçekleştirilen antrenman esnasında GS TV de yayındaydı. GS TV'nin antrenmanı yayınladığı esnada tribünler görüntülenirken bir taraftar kameralara doğru 6 işareti yaptı.  Sosyal medyada Galatasaray taraftarları 6 işareti yapan kişiye ise çok büyük tepkli gösterdi. 
 

Galatasaray'ın Türk Telekom stadında antrenmanını izleyen taraftar sayısı


Kombine kartları hariç Türk Telekom stadında antrenmanı 27.681 taraftar izledi. Galatasaray antrenmanını izlemeye milli basketbolcu Göksenin Köksal da geldi. Ayrıca Galatasaray Basketbol takımı da Türk Telekom stadına gelirken, sarı kırmızılı futbolcuların son çalışmasını izleyip Fenerbahçe maçında destek verecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.