comScore

Galatasaray Galatasaray

GS TV spikeri Melisa Çizmeci: "Zaferin haklı gururunu yaşıyoruz"

20 Mayıs 2018, Pazar 02:18
GS TV spikeri Melisa Çizmeci:

Galatasaray'ın Göztepe karşısında elde ettiği şampiyonluğun ardından Florya'daki kutlamalar esnasında GS TV spikeri Melisa Çizmeci, "Zaferin haklı gururunu yaşıyoruz." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 34. haftasında oynanan Göztepe maçının ardından İstanbul'a gelerek taraftarlarıyla birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'nde şampiyonluğu kutladı.
GS TV'de canlı yayın esnasında TT Stadı'na bağlanıldı ve GS TV spikeri Melisa Çizmeci şampiyonluk ve şampiyonluk kutlamaları hakkında konuştu. 
GS TV spikeri Melisa Çizmeci, hak edilen bir şampiyonluk elde ettiklerini söylerken, "
Asıl kutlama yarın gece TT Stadı'nda olacak. Müthiş bir çalışma var. Sürpriz sanatçılar sahne alacak. Teknik ekibimiz ve futbolcularımızla şampiyonluğu kutlayacağız. Çok güzel bir akşam olacak sarı kırmızılı takım için. Bütün sezon verdiğimiz emeklerle bu şampiyonluğu hak ettik. Zaferin haklı gururunu yaşıyoruz." diye konuştu. 
 

Galatasaray şampiyonluk kutlamaları ne zaman?


Süper Lig 2017/18 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray, şampiyonluk kutlamalarını 20 Mayıs 2018 Pazar günü saat 19:05'te TT Stadı'nda gerçekleştirecek. Galatasaray'ın 20 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 19:05'te planladığı şampiyonluk kutlamalarının organizasyonunda değişiklik yaşandı. Daha önce Kenan Doğulu'nun sahne alması beklenirken, programda bir değişiklik yaşandı. 

Galatasaray'ın kupa töreninde ise sarı kırmızılı renklere gönül veren sanatçılar Berkay, Gripin ve DJ Suat Ateşdağlı sahne alıp Galatasaray taraftarını coşturacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"