comScore

Galatasaray Galatasaray

GS TV şifresiz mi oldu? GS TV HD yayın - GS TV uydu frekans bilgileri ve GS TV nasıl ayarlanır?

22 Mayıs 2018, Salı 19:28
GS TV şifresiz mi oldu? GS TV HD yayın - GS TV uydu frekans bilgileri ve GS TV nasıl ayarlanır?

GS TV HD yayına geçtikten sonra GS TV şifresiz izlemek ve GS TV uydu frekans ayarlarını öğrenmek isteyenler için GS TV şifresiz yayın ve GS TV HD yayın hakkında bilmeniz gerekenlere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. GS TV HD yayın ve GS TV şifresiz yayınla ilgili tüm bilgiler FutbolArena'da!

FutbolArena - GS TV HD yayına geçti mi? GS TV HD yayına ne zaman geçti? GS TV HD yayına ne zaman geçecek? Süper Lig şampiyonu Galatasaray'da kulüp televizyonu GS TV'nin HD yayına geçip geçmediğini merak eden taraftarlar GS TV frekans ayarlarının nasıl yapıldığına da yanıt aradı. GS TV yeni frekans ayarları ve GS TV HD yayınıyla ilgili bilmeniz gereken tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

GS TV HD yayınıyla ilgili Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz seçim sonrasında açıklama yapmıştı. Şampiyonluğun ardından GS TV'ye katılan Mustafa Cengiz, GS TV'nin HD yayına geçeceğinin müjdesini verdi. Peki GS TV HD yayına geçti mi? GS TV HD yayına geçince frekans ayarları değişecek mi? GS TV yeni frekans ayarları nasıl olacak? Galatasaray taraftarlarının merak ettiği bu sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

 

GS TV frekans bilgileri - GS TV HD yayın frekans ayarları


GS TV HD yayına geçtikten sonra GS TV'yi uydu frekansından nasıl ayarlanacağına dair bilgileri sizin için derledik. Bunun için öncelikle GS TV'nin frekans bilgilerini öğrenmeniz gerekiyor. GS TV'nin frekans bilgileri, 11676 V 24444 Türksat 42E şeklinde. Peki GS TV HD yayınından sonra GS TV ayarları nasıl yapılacak? Türksat uydusundan Türksat3A menüsünü seçtikten sonra alt kısımda frekans ayarları bölümüne geleceksiniz. Buradan polirizasyon kısmında V yani Dikey bölümünü seçiyoruz. Sembol kısmına ise 24.444 sayısını gireceğiz. FEC değerinde ise herhangi bir değişiklik yapmıyoruz. GS TV FEC yayın bilgileri 3/4 şeklinde olacak. 

AÇIKLAMA:
SD'den HD'ye geçiş ve yeniden yapılanma sırasında teknik bir aksaklık nedeniyle yayınlarımız Türksat platformunda kısa bir süre şifresiz olarak izlenmiştir. Televizyonumuz, Digiturk platformundan yayınlarına devam etmektedir...

GS TV CANLI İZLE>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"