comScore

Galatasaray Galatasaray

GS TV Özkan Aksu kimdir? Özkan Aksu nereli? Özkan Aksu nasıl ve ne zaman öldü?

02 Haziran 2018, Cumartesi 20:03
GS TV Özkan Aksu kimdir? Özkan Aksu nereli? Özkan Aksu nasıl ve ne zaman öldü?

Galatasaray kulübünden yapılan açıklamada GS TV Koordinasyon Yöneticisi Özkan Aksu'nun hayatını kaybettiği açıklandı. Özkan Aksu'nun ölümünün ardından Özhan Aksu kimdir? sorusuna yanıt arayanlar için ayrıntılar haberimizde. 

FutbolArena - GS TV Koordinasyon yöneticisi Özkan Aksu ayatını kaybetti. GS TV Koordinasyon Yöneticisi Özkan Aksu'nun ölümünün ardından Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden vefat ve başsağlığı mesajı yayınlandı. Özkan Aksu'nun ölümünün ardından Galatasaray taraftarları ve spor kamuoyu büyük bir üzüntü yaşarken, Özkan Aksu'nun kim olduğunu merak edenler internet ortamında Özkan Aksu kimdir? Özkan Aksu nereli? Özkan Aksu kaç yaşında? Özkan Aksu ne iş yapıyor ve Özkan Aksu nasıl ve ne zaman öldü? şeklinde aramaya yapmaya başladı. 

GALATASARAY'DAN VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Galatasaray Televizyonu Koordinasyon Yöneticisi Özkan Aksu'nun geçirdiği talihsiz kaza sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Özkan Aksu'ya Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, Galatasaray Televizyonu çalışanlarına ve camiamıza başsağlığı dileriz. 


Özkan Aksu kimdir?


Özkan Aksu'nun ölümünün ardından Galatasaray taraftarları internet ortamında Özkan Aksu kimdir? Özkan Aksu kaç yaşında? Özkan Aksu nereli? sorularına yanıt aramaya başladı. İstanbul doğumlu olan Özkan Aksu 31 Mayıs doğumlu. GS TV Koordinasyön yöneticiliği yapan Özkan Aksu'nun sosyal medya hesabına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

ÖZKAN AKSU HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.