comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Younes Belhanda transfer için kararını verdi!

08 Temmuz 2018, Pazar 09:23
GS Transfer: Younes Belhanda transfer için kararını verdi!

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Younes Belhanda'nın takımdan ayrılmaya niyeti olmadığı ifade ediliyor. Belhanda için transfer teklifi geldi mi? 

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken Younes Belhanda ile ilgili transfer gelişmesi yaşandı. Belhanda takımdan ayrılacak mı?
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Younes Belhanda, Galatasaray'dan ayrılıyor mu? (8 Temmuz Pazar)


Galatasaray Transfer Haberleri Galatasaray'da basında geçen transfer iddiaları arasında Belhanda için Çin ve Arap kulüplerinin devrede olduğu belirtilmişti. Ancak Belhanda için transferle ilgili önemli bir gelişme yaşandığı belirtiliyor. Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşamak isteyen Younes Belhanda'nın takımdan ayrılmaya niyetli olmadığı ifade edildi. Fanatik'in iddiasına göre, Belhanda, “Gündemimde transfer yok. Tamamen Galatasaray'ın başarısına odaklanmış durumdayım” dedi. 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ise önceki günkü toplantıda yıldız oyunculara ilgi olduğunu, ancak resmi teklif almadıklarını dile getirmişti. 

Belhanda'nın geçen sezonki performansı 


Galatasaray'ın Younes Belhanda transferi için en az 10 milyon Euro'luk bir teklif beklediği ifade ediliyor. 28 yaşındaki Younes Belhanda ise 3 gol atarken 8 asist yaptı. Kupada da 2 asist yapan Younes Belhanda sezonu 3 gol ve 10 asistle tamamladı. 

Burak Yılmaz'ın reddettiği Lecce, Ertuğrul Ersoy'a talip


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.