comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Younes Belhanda için Crystal Palace iddiası (29 Temmuz Pazar)

29 Temmuz 2018, Pazar 11:53
GS Transfer: Younes Belhanda için Crystal Palace iddiası (29 Temmuz Pazar)

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Younes Belhanda ile ilgili Crystal Palace iddiası gündeme geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Younes Belhanda ile ilgili Crystal Palace iddiası çıktı. Younes Belhanda, Galatasaray'a gidecek mi? Detaylar haberimizde.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Younes Belhanda, Crystal Palace'a transfer olacak mı? (29 Temmuz Pazar)


Galatasaray Transfer Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken geçen sezon tam olarak randıman veremeyen ve uygun bir bonservis bedeli karşılığında satışı gerçekleştirilebilecek olan Younes Belhanda için Fransız basınından çarpıcı bir iddia geldi.

Fransa'nın ünlü spor muhabirlerinden Yahoo Sport Muhabiri Majo Rondon, Belhanda için Crystal Palace'nin devrede olduğunu belirtti. Twitter'dan açıkladığı bilgiye göre, "Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda için Crystal Palace devreye girdi. Galatasaray iyi bir teklif gelirse oyuncuyu satabilir" bilgisi yer aldı. Türk basınında da çıkan haberlerde İngiliz ekibinin 6 milyon Euro bonservis bedeli ödeyebileceği ifade ediliyor.
 

Belhanda, Galatasaray'da kaç maçta oynadı?


Galatasaray'ın geçen sezon transfer ettiği Belhanda, Süper Lig'de oynadığı 30 maçta 3 gol, 8 asistlik performans sergiledi. Faslı futbolcunun sarı kırmızılı takımla 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"