comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Younes Belhanda Galatasaray'da kalacak mı? Açıkladı!

22 Haziran 2018, Cuma 09:55
GS Transfer: Younes Belhanda Galatasaray'da kalacak mı? Açıkladı!

Galatasaray transfer haberleri kapsamında adı en çok geçen isimlerden biri olan Younes Belhanda geleceği hakkında konuştu.

Galatasaray Transfer Haberlerleri kapsamında uzun süredir gündemi meşgul eden Younes Belhanda geleceği hakkında konuştu. Galatasaray transfer haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün; Belhanda gidecek mi? (22 Haziran 2018 Cuma)


Galatasaray'da Belhanda'ya teklifler geldiği ve gönderileceği konuşuluyordu. Buna karşın Faslı futbolcu Milliyet'ten Senad Ok'a verdiği röportajda transfer iddialarını yalanladı. 

Dünya Kupası için bulunduğu Rusya'da açıklamalarda bulunan Belhanda "Gelecek yıl tabii ki Galatasaray'da devam ediyorum. Transfer dönemlerinde sürekli birşey çıkabilir basında. İnşallah Galatasaray'da kalacağım. Kulübümde çok mutluyum. Ben belki kapasitemin yüzde 60-70'ini gösterebildim. Bilemiyorum. Elimden gelenin en iyisini verdim. Gelecek sezon kesin olarak çok daha iyi olacağım.
Galatasaray'da kilit isim Belhanda


Galatasaray Transfer Haberleri: Bafetimbi Gomis Çin'e gidecek mi?


Gomis'in transfer dedikoduları hakkında da konuşan Belhanda, "Şampiyonluk için favori de tabii ki Galatasaray. Çünkü Türkiye'nin en iyi takımıyız. Gomis bence kalacaktır. Çünkü tüm oyuncular Şampiyonlar Ligi'nde oynamak ister." dedi.

Burak Yılmaz'ın reddettiği Lecce, Ertuğrul Ersoy'a talip


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.