comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Vitinho, Badou Ndiaye, Yacine Adli (17 Temmuz Salı)

17 Temmuz 2018, Salı 10:26
GS Transfer: Vitinho, Badou Ndiaye, Yacine Adli (17 Temmuz Salı)

Galatasaray transfer haberleri bugün dolup taşıyor. Basında Galatasaray için birtakım iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Galatasaray transfer haberleri gündemi çok yoğun. Gazetelerde Galatasaray için çok sayıda iddia söz konusu. Bugün Galatasaray'ın transfer gündeminde Süper Lig'de oynayan isimler göze çarpıyor. Galatasaray transfer haberlerine bir göz atalım...
 

Galatasaray Transfer Haberleri:  Emre Akbaba, Vitinho, Badou Ndiaye (17 Temmuz Salı)


Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken gündeme çeşitli iddialar gelmeye başladı. Emre Akbaba ile ilgilenmeye devam eden Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in en başarılı kalecilerinden Harun Tekin'in de peşine düştü. İddialar arasında CSKA Moskova'da oynayan Vitinho ile birlikte PSG'nin genç oyuncusu Yacine Adli için de girişimlere başlandığı yazılıyor.

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Badou Ndiaye için oyuncunun menajeri William Davilla'dan önemli bilgiler geldi. Fanatik'e konuşan başarılı oyuncunun menajeri Galatasaray ile ücret konusunda önemli bir engel yaşamadıklarını söyledi.
William Davilla, “Galatasaray ile ücret konusunda bir sorunumuz kalmadı. Ancak onların Stoke City ile anlaşmalarını bekliyoruz” dedi. Bu durum Sarı-Kırmızılı camiada büyük heyecan yaratırken Stoke City ile görüşmelerin hız kazacağı öğrenildi. 

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Emre Akbaba - Aytemiz Alanyaspor - Fanatik
Vitinho - CSKA Moskova - Fanatik
Yacine Adli - PSG - Takvim
Badou Ndiaye - Stoke City - Fanatik
Harun Tekin - Bursaspor - Güneş
Fernando Muslera - Premier Lig - Güneş

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"