comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Trezeguet transferiyle ilgili ilk kez konuştu

30 Haziran 2018, Cumartesi 18:08
GS Transfer: Trezeguet transferiyle ilgili ilk kez konuştu

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Mısırlı futbolcu Trezeguet, İtalyan basınına geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın, Kasımpaşa'dan kadrosuna katmak istediği Trezeguet transferiyle ilgili konuştu. Mısırlı futbolcu İtalyan basınıına yaptığı açıklamada sarı kırmızılı taraftarları üzecek ifadeler kullandı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Trezeguet transferi ne durumda?


Kasımpaşa'da sergilediği başarılı performansın ardından Dünya Kupası'nda Mısır formasını terleten Trezeguet için bir süredir Inter devredeydi. Mısırlı futbolcu İtalyan basınına yaptığı açıklamada geleceğiyle ilgili ilk kez konuştu. 

Trezeguet, "Sanırım Inter'e transfer olacağım ve oradan 1 yıllığına Parma'ya kiralık olarak gideceğim." ifadelerini kullandı. 
 

Trezeguet nasıl bir futbolcu?


Trezeguet'in henüz 23 yaşında olduğuna ve daha önünde tecrübelenmek için çok yol bulunduğuna da dikkat çeken Sinan Yılmaz, "Yetenekleri olan bir futbolcu, bu tartışılmaz ama oyun disiplininde, takım oyununu oynama noktasında eksikleri var. Fatih Terim'in bunları ciddi manada geliştirmesi gerekiyor." derken, "Eksikleri ve artıları olan bir oyuncu, riskli bir transfer" şeklinde konuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)