comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Trezeguet, Galatasaray yönetimine İnter iddialarını yalanladı

30 Haziran 2018, Cumartesi 22:58
GS Transfer: Trezeguet, Galatasaray yönetimine İnter iddialarını yalanladı

Galatasaray'ın transfer çalışmaları kapsamında gündeminde olan Trezeguet'in İnter ile anlaştığı İtalyan basınınca iddia edilmişti.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa'nın kanat oyuncusu Trézéguet'i transfer edecek mi? Galatasaray'ın Trézéguet transferi konusunda sıcak bir gelişme yaşandı.


Galatasaray Transfer: Galatasaray, Trézéguet'i transfer edecek mi?


Galatasaray yönetimi transfer çalışmaları kapsamında uzun süredir Kasımpaşa'nın Mısırlı kanat oyuncusu Trézéguet ile ilgileniyordu. Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz haberde Trézéguet'in Galatasaray'a transferi konusunda İstanbul'a geleceğini duyurmuştuk. 

Ancak İtalyan basını Trézéguet'in İnter ile anlaştığını duyurmuş ve haber gündeme bomba gibi düşmüştü. FutbolArena, Galatasaray'ın Trézéguet gerçekleşrine ulaştı. Galatasaray yönetimi İtalyan basınında çıkan bu iddialara üzerinde Mısırlı oyuncuya ulaştı. Trézéguet bu iddiaları Galatasaray yönetimine kesin bir dille yalanladı.


Trezeguet nasıl bir futbolcu?


Trezeguet'in henüz 23 yaşında olduğuna ve daha önünde tecrübelenmek için çok yol bulunduğuna da dikkat çeken Sinan Yılmaz, "Yetenekleri olan bir futbolcu, bu tartışılmaz ama oyun disiplininde, takım oyununu oynama noktasında eksikleri var. Fatih Terim'in bunları ciddi manada geliştirmesi gerekiyor." derken, "Eksikleri ve artıları olan bir oyuncu, riskli bir transfer" şeklinde konuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)