comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Steven Nzonzi'den Sheffield United'a transfer yanıtı

20 Ocak 2020, Pazartesi 18:38
GS Transfer: Steven Nzonzi'den Sheffield United'a transfer yanıtı

Galatasaray'da kadro dışı durumundaki Nzonzi'ye Premier Lig kulübü Sheffield United teklif götürdü. Fransız oyuncu teklife yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray'da kadro dışı bırakılan ve ayrılık adına geri sayıma geçen Fransız futbolcu Steven Nzonzi'ye İngiltere'den bir kulüp daha talip oldu. Bu kulübün Sheffield United olduğu ortaya çıktı.
 

Steven Nzonzi transfer olacak mı?


Everton ve West Ham United'ın da transfer görüşmelerini sürdürdüğü Nzonzi'ye Premier Lig kulübü Sheffield United da teklif götürdü.

TEŞEKKÜR EDEREK REDDETTİ
PSG'nin de ilgilendiği iddia edilen Nzonzi'nin kulüp hedeflerini göz önünde bulundurarak Sheffield United'ın teklifine teşekkür ederek reddettiği ortaya çıktı.

Nzonzi'nin, EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nı da düşünerek hedefleri daha üst seviyede, prestijli bir kulübe gitmek istediği öğrenildi.
 

Nzonzi Galatasaray'da neden kadro dışı kaldı?


Galatasaray'da yaşadığı süreçle ilgili olarak, "Kendimi suçlu hissetmiyorum. Gerçekten büyütülecek bir şey yoktu"." diye konuşan Nzonzi geleceğiyle ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

"AVRUPA'NIN EN İYİ LİGLERİNDE DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

"Şu anda geleceğime odaklandım. Avrupa'nın en iyi liglerinde devam etmek istiyorum. Lyon, harika bir kulüp. Geleceğimle ilgili durum belli olur olmaz eyniden sahalara dönmek için sabırsızlanıyorum. PSG mi? Ben Parisliyim ve ailem Paris'te"

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!