comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Steven Nzonzi isyan etti! "Parmaklar bir oyuncuyu gösteriyor"

12 Ocak 2020, Pazar 15:06
GS Transfer: Steven Nzonzi isyan etti!

Fransız basınına konuşan Steven Nzonzi, Galatasaray'da kadro dışı bırakılması hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da teknik heyetin kadro dışı bıraktığı Steven Nzonzi, Fransız basına yaptığı açıklamalarda yaşananlara isyan etti. Haksızlık yaşadığını ifade eden Nzonzi, kadro dışı bırakılmasındaki olayların ciddi şeyler olmadığını söyledi. Steven Nzonzi yakın zamanda ayrılacağını açıkladı.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Steven Nzonzi hangi takıma transfer olacak?


Telefoot'a röportaj veren Steven Nzonzi, "Büyük bir olasılıkla Türkiye'deki son günlerimi yaşıyorum. İşler iyi gitmediği zaman parmaklar bir oyuncuyu işaret ediyor. Yaşananlar ciddi şeyler değildi." ifadelerini kullandı.

NZONZİ'Yİ İSTEYEN TAKIMLAR
Haberde ayrıca Lyon, West Ham, Everton ve Celta Vigo gibi kulüplerin Steven Nzonzi'yi transfer etmek istediği vurgulandı. Adaylardan en ciddi olan Lyon'un maaş engeline takıldığı ve Steven Nzonzi'nin yüksek ücreti nedeniyle zorluk yaşadığı bildirildi.

FATİH TERİM NELER DEMİŞTİ:

"Nzonzi'nin mevcut durumu devam ediyor. Hocadan özür dileyecekmiş diyorlar haberlerde ama ben öyle özür beklemiyorum. 2 Şubat'a kadar her şey olabilir. Bütün Galatasaraylılar emin olabilir. Bu arada birçok sebepten dolayı bize çok büyük hizmet etmiş, bizde olmasından zevk aldığımız, hoşlandığımız arkadaşlarla yol ayrımına gideceğiz. Onları en iyi şekilde uğurlayacağız. Galatasaray büyük bir camia. Böyle davranacaktır. Bize yaptıkları hizmetleri unutmayacağız."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!