comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Sneijder Galatasaray'a dönecek mi? Yöneticilere sorduk!

11 Mayıs 2018, Cuma 12:33
GS Transfer: Sneijder Galatasaray'a dönecek mi? Yöneticilere sorduk!

Galatasaray'dan sezon başında ayrılan Wesley Sneijder'in takıma döneceği iddiaları konuşuluyor. Peki Sneijder dönecek mi? Fatih Terim ne düşünüyor? Galatasaray yöneticilerine sorduk...

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın unutulmaz futbolcularından Wesley Sneijder'in sarı kırmızılı takıma döneceği yönünde çıkan haberler taraftarı heyecanlandırmıştı. Peki bu konuda Fatih Terim ve Galatasaray yönetimi ne düşünüyor? Bunu Galatasaray yöneticilerine sorduk...

SNEİJDER 'YAKINDA' DEMİŞTİ
Geçtiğimiz hafta bir inşaat firmasının tanıtımı için İstanbul'a gelen ve Galatasaraylı dostları ile görüşen Sneijder'ın sözleri heyecan yarattı. Sneijder'ın, Galatasaray taraftarlarının "Seni özledik, yeniden görmek istiyoruz" sözlerine 'Yakında' diye yanıt vermesi 'Geri mi dönecek?' sorularının yükselmesine neden oldu.


Galatasaray Transfer Haberleri: Fatih Terim Wesley Sneijder'i istiyor mu? (11 Mayıs 2018 Cuma)


Galatasaray taraftarının merak ettiği soruyu sarı kırmızılı yönetim ve teknik heyete yakın isimlere sorduk.

Galatasaraylı yöneticiler bu konuda "Sneijder, Galatasaray'a çok önemli katkılar sağladı, kupalar kazanmasında büyük rol oynadı. Ayrılık süreci bizleri de üzdü. Onu seviyoruz. Transfer konusunda yetki Fatih hocanındır. Ancak şu ana kadar böyle bir talep ya da temas olmadı" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in ise sarı kırmızılı takımı gençleştirmeye yönelik transfer hamlelerinin olduğu ve Sneijder'in şu ana kadar da planlarında yer almadığı belirtildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"