comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Serkan Kırıntılı transferinde resmi açıklama

04 Haziran 2018, Pazartesi 22:25
GS Transfer: Serkan Kırıntılı transferinde resmi açıklama

Galatasaray'ın Konyaspor'da forma giyen kaleci Serkan Kırıntılı ile anlaştığı yönündeki iddiaların ardından başarılı oyuncunun menajeri Haluk Canatar FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yeni sezonda Muslera'nın yedeği olarak bir yerli kaleci transferi için arayışlar devam ederken, sarı kırmızılı takımın Konyaspor'da forma giyen başarılı kaleci Serkan Kırıntılı ile prensip anlaşmasına vardığı öne sürüldü. 


Galatasaray Serkan Kırıntılı'yı mı transfer ediyor?


Galatasaray'ın, Konyaspor'da başarılı bir sezon geçiren kaleci Serkan Kırıntılı ile prensip anlaşmasına vardığı yönündeki iddiaların ardından resmi açıklama geldi. A Spor'un haberine göre, sarı kırmızılı takım Serkan Kırıntılı ile el sıkıştı. Bu gelişmenin ardından başarılı oyuncunun menajeri Haluk Canatar FutbolArena'ya konuştu. 

"GALATASARAY İLE ANLAŞTIĞI HABERLERİ DOĞRU DEĞİL"
Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı'nın menajeri Haluk Canatar, Serkan Kırıntılı'nın Galatasaray ile anlaştığı iddiasının doğru olmadığını belirtti. Serkan'ın Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu belirten Canatar, yeşil beyazlılarda gelecek yılın planlamasını yapacak olan yeni yönetim kurulunun 8 Haziran'da göreve seçileceğini sözlerine ekledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!