comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Selçuk İnan'a yönetimden indirim talebi

21 Haziran 2018, Perşembe 09:49
GS Transfer: Selçuk İnan'a yönetimden indirim talebi

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken takımın deneyimli oyuncularından Selçuk İnan'dan yönetim indirim talep edecek.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken yönetim Selçuk İnan'a yeni bir transfer teklifi yapmak istiyor. Galatasaray, Selçuk İnan'a yeni bir kontrat önerisinde bulunacak.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray, Selçuk İnan ile sözleşme yenileyecek mi? (21 Haziran Perşembe)


Galatasaray'da maaş limiti noktasında kısıtlamalar yaşanırken yönetim Selçuk İnan'dan indirim talep edecek. Fanatik'in haberine göre, yerli futbolcularda Türk Lirası ile ödeme sistemine gitmeye hazırlanan Sarı Kırmızılılar, tecrübeli futbolcunun indirimi kabul etmesi halinde mukavele süresini uzatmayı hedefliyor.

Galatasaray, eğer kabul görürse Selçuk İnan'a 1,5 milyon Euro ücret önerecek ve 2019-2020 sezonuna kadar sözleşme imzalayacak.

 

Selçuk İnan kaç yaşında? Galatasaray kariyeri


2011-2012 sezonu başında Trabzonspor'dan Galatasaray'a transfer olan Selçuk İnan geride kalan 7 sezonda Galatasaray formasıyla 283 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 57 gol atan ve 61 de asist yapan Selçuk İnan bu sezon ise rotasyon oyuncusu olabildi. Selçuk bu sezon oynadığı 23 maçta gol atamazken sadece bir asist yapabildi. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.