comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Selçuk İnan, Mısır'a mı gidiyor?

26 Temmuz 2018, Perşembe 09:58
GS Transfer: Selçuk İnan, Mısır'a mı gidiyor?

Galatasaray transfer haberleri sürpriz bir iddia ile ön plana çıktı. Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan'a Mısır'dan teklif olduğu yazıldı.

Galatasaray transfer haberleri kapsamında sürpriz bir haber ön plana çıktı. Galatasaray'ın yüksek maaş alan tecrübeli kaptanı Selçuk İnan'a teklif geldiği yazıldı. Galatasaray transfer haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Transfer Haberleri: Selçuk İnan gönderilecek mi?


Galatasaray transfer haberleri Fotomaç'ın sürpriz bir iddiası ile öne çıktı. Habere göre Suudi trilyoner Turki Al al-Sheikh'in satın aldığı Mısır'ın Pyramids FC takımı transferde şimdiye kadar tam 35 milyon euro harcadı ve sıradaki hedefleri de Selçuk İnan! 

Mısır ekibinin Selçuk İnan için Galatasaray'a 5 milyon euro teklif edeceği yazılırken. Selçuk'un gitmesi halinde Galatasaray oyuncunun yüksek maliyetinde de kurtulmuş olacak.
selcuk inan futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 

Selçuk İnan kaç yaşında? Geçen sezon kaç maç oynadı?


Galatasaray'ın deneyimli oyuncularından Selçuk İnan geçen sezon 23'ü lig olmak üzere toplamda 33 maçta oynarken bu maçlarda 1 gol 4 asistle oynadı. 33 yaşındaki deneyimli oyuncu geçen sezon ligde gol atamazken bir asist yaptı. Selçuk İnan'ın sözleşmesi bu sezonun sonunda sona eriyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)