comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Ömer Toprak, Vincent Aboubakar, Gary Cahill (29 Ağustos Çarşamba)

29 Ağustos 2018, Çarşamba 09:38
GS Transfer: Ömer Toprak, Vincent Aboubakar, Gary Cahill (29 Ağustos Çarşamba)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni isimlerle gündeme geldi. 29 Ağustos Çarşamba, basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri gündemi bugün yeni isimlerle dikkat çekti. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Ömer Toprak, Vincent Aboubakar, Gary Cahill (29 Ağustos Çarşamba)


Galatasaray'da transfer çalışmaları kapsamında gündeme yeni isimler geliyor. Stoper ve golcü arayışlarını sürdüren Galatasaray'da Fatih Terim bu bölgelere transfer istemişti. Sarı-Kırmızılı takım için bu doğrultuda Ömer Toprak ismi ön plana çıktı. Gary Cahill transferi zora giren Galaatasaray'da B planı devreye sokuldu. Gurbetçi futbolcu Ömer Toprak için Alman ekibi Dortmund'la kiralama görüşmeleri başladı.

Öte yandan Galatasaray'da Yuto Nagatomo'ya alternatif arayışı kapsamında Ömer Bayram ile her konuda el sıkışıldı. Galatasaray, Ömer Bayram için Akhisarspor ile anlaşmaya vardı. Taraflar 750 bin Euro'da el sıkıştı. Golcü için Oumar Niasse'yi gündemine alan Galatasaray, Niasse için İngiliz ekibini ikna etmek için önemli bir formül masaya sundu. UEFA kısıtları gereğince hem kriterleri sağlayıp hem de Niasse'ı kadrosuna katmak için Galatasaray, Everton Kulübüne "Satın alma opsiyonu ile kiralama" üzerine teklif yaptı.
GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Ömer Toprak - Borussia Dortmund - Akşam
Ömer Bayram - Akhisarspor - FutbolArena 
Oumar Niasse - Everton - FutbolArena
Vincent Aboubakar - Porto - A Bola
Emmanuel Adebayor - Medipol Başakşehir - Fotomaç
Gary Cahill - Chelsea - Fotomaç
Mevlüt Erdinç - Medipol Başakşehir - Akşam

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!