comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Nzonzi transfer görüşmelerine başladı! Menajeri Londra'da

22 Ocak 2020, Çarşamba 17:32
GS Transfer: Nzonzi transfer görüşmelerine başladı! Menajeri Londra'da

Galatasaray'ın yolları ayırmaya hazırlandığı Steven Nzonzi, West Ham United ile transfer görüşmelerine başladı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı Steven Nzonzi, Avrupa'da yeni kulüp arayışlarında sona yaklaştı. Fransız basınının son dakika bilgisine göre West Ham United, Steven Nzonzi'ye transfer teklifinde bulundu. Fransız oyuncunun menajeri Londra'da görüşmeleri sürdürüyor.
 

Steven Nzonzi, West Ham United'a transfer olacak mı?


RMC Sport, West Ham United'ın Steven Nzonzi transferi için tatmin edici bir teklifte bulunduğunu ve görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. Tecrübeli futbolcunun West Ham'dan gelen teklifi incelediği ve henüz kararını vermediği bildirildi.

Galatasaray'ın sezon başında Roma'dan kiraladığı Steven Nzonzi, önümüzdeki günlerde yeni kulübüne imza atmaya hazırlanıyor. Nzonzi kadro dışı kararınından sonra kısa sürede Avrupa'nın transfer gözdesi oldu.
NZONZİ, SHEFFIELD UNITED'I REDDETTİ

Öte yandan PSG'nin de ilgilendiği iddia edilen Nzonzi'nin kulüp hedeflerini göz önünde bulundurarak Sheffield United'ın teklifine teşekkür ederek reddettiği ortaya çıktı.

Nzonzi'nin, EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nı da düşünerek hedefleri daha üst seviyede, prestijli bir kulübe gitmek istediği öğrenildi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!