comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Mustafa Doğan: "Galatasaray, Modeste'yi alabilirse başkasına bakmasın"

28 Ağustos 2018, Salı 13:41
GS Transfer: Mustafa Doğan:

Spor yorumcusu Mustafa Doğan, Galatasaray'ın Modeste'ye olan ilgisiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Galaatsaray'ın transferde ilgilendiği oyunculardan biri olan ancak hukuki riskler nedeniyle transferinden vazgeçtiği Anthony Modeste hakkında Mustafa Doğan'dan bir değerlendirme geldi. Mustafa Doğan, Almanya'dan Modeste'yi iyi tanıdığını belirtirek, "Eğer ufak bir ihtimal bile olsa Galatasaray bu transferi bitirmek için uğraşmalı" dedi.
 

Galatasaray Transfer: Mustafa Doğan'dan Anthony Modeste yorumu


beIN Haber'de değerlendirmelerde bulunan Mustafa Doğan şunları sölyedi:

"Eren ve Gomis çok farklı tipte oyuncular. Galatasaray'ın daha golcü bir oyuncu alması lazım. Modeste'yi Almanya'dan biliyorum. Sadece attığı gollerle değil, tam bir takım oyuncusu ve savaşçı. Zaten 30 milyon euroya Çin'e transfer oldu. Galatasaray eğer Modeste'yi alabiliyorsa başka isimlere hiç bakmasın. Fakat elbette kulüplerin mali yapıları da ortada. Eğer biraz bile imkan varsa Modeste sonuna kadar kovalanmalı."
FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

"Modeste transferinde hukuki süreç sonrasında çok ağır bir yaptırım olabilir gerekçesiyle vazgeçtik. Bunu buradan söyleyeyim. Gomis varken de söylemiştim, yokken de söylüyorum. 1 veya 2 isteğim var. Stoperde o kadar ısrarcı olmayabilirim. Eren'in yanına forvet için uğraşıyoruz. Bir yandan da kazasız belasız gitmeye çalışıyoruz. Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada böyle bir galibiyet keyifli."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"