comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Mustafa Cengiz'den Balotelli açıklaması

06 Haziran 2018, Çarşamba 21:45
GS Transfer: Mustafa Cengiz'den Balotelli açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Balotelli'nin menajerler tarafından kendilerine önerildiğini söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, transfer gündeminde sürpriz bir isim olan Balotelli hakkında konuştu. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ın da gündemine gelen yıldız futbolcunun menajerler tarafından Galatasaray'a önerildiğini söyleyen Mustafa Cengiz, disiplinsiz davranışlarından dolayı ise çekinceleri olduğunu dile getirdi. 


Balotelli Galatasaray'a mı transfer oluyor?


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, A Spor'a yaptığı açıklamada Balotelli'nin transferi hakkında, "Balotelli menajerler tarafından bize önerildi. Ancak disiplin sorunları var ve bu yüzden çekincelerimiz mevcut. Tabi tek sorun eğer disiplin ise Fatih Terim, Balotelli'yi adam eder. Ancak dediğimiz gibi disiplinsiz tavırları sağlam adım atmamızı engelliyor diye konuştu. 


Balotelli'nin kaç golü var?


Balotelli geçtiğimiz sezon Nice formasıyla Fransa 1. Ligi'nde 28 maçta 18 gol attı, 1 asist yaptı. Yıldız futbolcu toplamda ise 38 maçta 26 gol atarken, 2 asist yaptı. 
 

Mustafa Cengiz'in Grey Weekend açıklaması


GreyWeekend kampanyası kapsamında Başkan Mustafa Cengiz; Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Günay, Mahmut Recevik, İlber Aydemir, Dilek Kutlu ve Ticari Operasyonlar Direktörü Kerem Ertan ile birlikte Beyoğlu GSStore'da taraftarlarla bir araya gelerek kampanyaya destek verdi.

Başkan Mustafa Cengiz, Beyoğlu GSStore'da 5 bin TL tutarında bir alışveriş yaparken bu alışverişin Türkiye nüfusunun yaklaşık yüzde 10'unu oluşturan engelli vatandaşlarımıza bağışlanacağını ifade etti. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.