comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Muğdat Çelik transferinde karar Fatih Terim'in!

27 Mayıs 2018, Pazar 22:31
GS Transfer: Muğdat Çelik transferinde karar Fatih Terim'in!

Galatasaray yönetimi, Akhisarspor'da bu sezonun ikinci yarısında başarılı bir performans sergileyen Muğdat Çelik'in transferinde menajerler aracılığıyla yapılan görüşme sonrasında kararı Fatih Terim'e bıraktı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Muğdat Çelik transfer gelişmesi! Akhisarspor'da bu sezon özellikle ligin ikinci yarısında sergilediği performansla göz dolduran Muğdat Çelik, sarı kırmızılı takımın gündemine girdi ve  Menajerler aracılığıyla Galatasaray yönetimiyle ilk görüşme yapıldı. 


Galatasaray Muğdat Çelik'i mi transfer ediyor?


Akhisarspor'da forma giyen ve Haziran sonunda sözleşmesi bitecek olan Muğdat Çelik'in transferi için menajerler aracılığıyla Galatasaray yönetimiyle ilk görüşme yapıldı. Muğdat Çelik'in bonservissiz transferi konusunda sarı kırmızılı yönetim kararı Fatih Terim'e bıraktı. Bodruma'a giden Fatih Terim'in ise çarşamba günü İstanbul'da olması bekleniyor. 

FATİH TERİM BODRUM'DA!
Sezonun sona ermesi ve Galatasaray'ın şampiyonluğa ulaşmasına karşın geçtiğimiz hafta 3 gün Florya'ya kapanan Teknik Direktör Fatih Terim, Bodrum'a gitti. Yeni sezon planlamasını büyük ölçüde hazırlan Fatih Terim, çarşamba günü Bodrum'a gitti.

21. şampiyonluk kupası ile tamamlanan yorucu, zorlu sezonun yorgunluğunu atmak için Terim, genel kuruldan önce hafta içinde Bodrum'a giderek ailesi ile beraber birkaç gün dinlenmek istedi. Terim'in, hafta içinde çarşamba günü İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"