comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Modeste'nin Galatasaray'a transferinde menajer problemi

27 Ağustos 2018, Pazartesi 19:58
GS Transfer: Modeste'nin Galatasaray'a transferinde menajer problemi

Galatasaray'ın Anthony Modeste transferinde, yıldız futbolcunun menajerinin talep ettiği ücrette indirim yapmadı. Son gelişmeler FutbolArena'da!

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Modeste transferinde hareketli saatler yaşanıyor. Anlaşma sağlanmasına rağmen yönetim bu konuda titiz bir çalışma yürütüyor. Diğer tarafta ise Modeste'nin menajeriyle olan para problemleri nedeniyle transferin süresi uzadı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Modeste Galatasaray'da mı?


Galatasaray'da Gomis'in Al Hilal'a transferinin ardından santrfor arayışlarında çalışmalarına hız veren yönetim, Anthony Modeste transferinde anlaşma sağlanmasına, yıldız futbolcunun menajeri talep ettiği para konusunda indirime gitmediği için görüşmeler sonuçlanmadı. Bu gelişmenin ardından Galatasaray yönetimi de bu transferde menajer problemlerini çözmeye çalışıyor. Modeste ise şu anda Monaco'da tatilini sürdürüyor. 
 

Anthony Modeste kimdir? Anthony Modeste nasıl bir golcü?


30 yaşındaki golcü oyuncu Anthony Modeste geçtiğimiz sezonu TJ Quanjian takımında geçirdi. 1,87 boyunda olan Fransız doğumlu golcü oyuncu 21 karşılaşmada 1,736 dakika süre aldu ve 9 asist 6 gollük katkı sağladı. Anthony Modeste'nin bonservisi elinde bulunuyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)