comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Modeste'nin arkadaşından Galatasaraylıları heyecanlandıran paylaşım

26 Ağustos 2018, Pazar 19:41
GS Transfer: Modeste'nin arkadaşından Galatasaraylıları heyecanlandıran paylaşım

Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Modeste'nin arkadaşının, instagram hesabından yaptığı paylaşım sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. 

FutbolArena - Galatasaray'da Modeste transferi için yönetim girişimlerini sürdürürken, golcü futbolcunun yakın arkadaşının yaptığı paylaşım sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Modeste'nin yakın arkadaşı instagram üzerinden pasaport fotoğrafı paylaştı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Modeste Galatasaray'a geliyor mu?


Galatasaray taraftarlarının gözdesi olan ve yönetimin transferi için görüşmelerini sürdürdüğü Modeste'nin yakın arkadaşı instagram hesabından bir pasaport fotoğrafı paylaştı. Uçak emojisiyle birlikte paylaşılan fotoğrafın altından Modeste'nin İstanbul'a doğru yola çıkacağı yorumlarını da beraberinde getirdi. 


 

Galatasaray Transfer Haberleri: Modeste Galatasaray'a geliyor mu?


Sarı kırmızılılar, Fransız golcü ile yıllık 3 milyon eurodan üç sezonluk anlaşma konusunda mutabakata vardı. bİP Spor'un haberine göre transferin önündeki tek engel ise artık imza parası! Bonservisi elinde olan futbolcu için Modeste ve menajeri Mendy 5 milyon euro istedi.
Galatasaray ise Fransız oyuncuya 3 milyon euro imza parası ödemeyi kabul etti. Şimdi bu konuda da orta yol bulunursa Galatasaray'ın yeni golcüsü Modeste olacak. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)