comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Mehmet Demirkol'dan sürpriz yorum! "En beğendiğim futbolcu ama Fatih Terim gönderebilir!"

24 Haziran 2018, Pazar 10:35
GS Transfer: Mehmet Demirkol'dan sürpriz yorum!

Galatasaray transfer haberleri kapsamında gelecek oyunculardan önce gönderilecek isimler konuşuluyor.

Galatasaray transfer haberleri gündemini UEFA'dan gelen kısıtlamalar oluşturuyor. Buna göre gelecek oyuncular kadar gidecek oyuncular da önemli. Galatasaray'ın transfer gündemini değerlendiren Mehmet Demirkol, "En beğendiğim futbolcu Fernando ama Terim onu bile satabilir" dedi. Galatasaray transfer haberleri için FutbolArena'yı takip edin!


Mehmet Demirkol'un Galatasaray transfer yorumu


Galatasaray transfer gündemini Mehmet Demirkol değerlendirdi. Fanatik'e yaptığı açıklamada "Galatasaray'ın oyuncu alabilmesi için elindekileri gönderebilmesi gerektiğini söyleyen Demirkol, "Terim'in söylediği şu, 'Fazla beklentiniz olmasın' Orada çok güçlü kontratlar var. Sen Belhanda'ya gidip 10 kağıt para basmışsın, Gomis'e yıllık 7 milyon euro vermişsin şimdi bu adamı nasıl yollayacaksın? Yollayamazsın" dedi. 

fernando futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Mehmet Demirkol Fernando için ne dedi?


Almak için yollamak gerektiğinin altını çizen Demirkol, "İlk satmak isteyecekleri adam Maicon'dur muhtemelen. Hocanın istediği tarza uymadı o. Daha ileri gidiyorum. Benim Türkiye'de gelmiş geçmiş o mevkide en beğendiğim futbolcu Fernando. Hoca eğer istediğini alamazsa onun da gitmesine izin verebilir. Çünkü Fatih hoca Fernando'dan katetmesini istiyor. Sadece al, pas ver değil. Biraz daha topla gitmesini istiyor ama o da çok olmuyor. Biraz sıradanlaşıyor. Hoca bir süre sonra Fernando'ya varsa şöyle bir 20 milyon euroluk Çin teklifi verelim diyebilir" şeklinde konuştu.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.