comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Maicon'un Al Hilal'a transferi son dakikada iptal oldu

24 Ağustos 2018, Cuma 01:46
GS Transfer: Maicon'un Al Hilal'a transferi son dakikada iptal oldu

Galatasaray'da Maicon'un Al Hilal'e transferinde son dakika pürüz yaşandı ve anlaşma iptal oldu. Brezilyalı futbolcu sarı kırmızılı takımda kaldı. 

FutbolArena - Galatasaray'da son dakika! Maicon'un Al Hilal'e transferinde evraklar yetişemedi ve Brezilyalı futbolcu sarı kırmızılı takımda kaldı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Maicon Al Hilal'a transfer oldu mu?


Transfer evraklarını Al Hilal'in yetiştirememesi nedeniyle Maicon'un kiralanması bir sürpriz olmazsa gerçekleşemedi. Tüm anlaşmalar tamam olmasına karşın Arabistan'da transfer dönemi bu gece kapanması, Al Hilal'in resmi evrakları yetiştiirememesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmedi.

Öte yandan Maicon'un Al Hilal'e transferinin gerçekleşmemesi Portekiz ve Arabistan basınında da geniş yankı uyandırdı. Maicon'un Galatasaray'da kaldığını duyuran Arap basını, Al Hilal'in transfer dönemini Gomis ile kapattığını yazdı. 
AL HİLAL BAŞKANI SAMI AL JABER KONUŞTU

Al Hilal Başkanı Sami Al Jaber yaptığı açıklamada, "Yaz transfer döneminin son anlarında yaşanan aksaklıklardan dolayı taraftarlarımızdan özür diliyorum. Şampiyonluk için çok çalışacağız. Tüm maçlarda takıma desteğinizi dört gözle bekliyoruz." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)