comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Kasımpaşa'dan Trezeguet için açıklama

14 Temmuz 2018, Cumartesi 14:21
GS Transfer: Kasımpaşa'dan Trezeguet için açıklama

Galatasaray'ın transfer çalışmaları kapsamında ilgilendiği Trezeguet için Kasımpaşa'dan açıklama geldi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer Haberleri arasında Trezeguet'in durumu merak ediliyor. Sarı kırmızılıların görüştüklerini açıkladığı Trezeguet için Kasımpaşa'dan yeni açıklama geldi. FutbolArena'ya konuşan Hasan Hilmi Öksüz, Trezeguet için yeni bir görüşme yapmadıklarını söyledi. 
 

Galatasaray Transfer: Trezeguet, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Kasımpaşa'da transferi yılan hikayesine dönen Trezeguet'in geleceği merak ediliyor. Slavia Prag için sğalık kontrollerinden geçen ancak son anda transferden vazgeçen Trezeguet yeniden Kasımpaşa'ya döndü. Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, oyuncu için girişimlerini devam ettirdiğini açıklamasına rağmen Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, FutbolArena'ya şu açıklamayı yaptı:

"Galatasaray'dan yeni bir görüşme talebi gelmedi. Trezeguet'i satmayı düşünmüyoruz. Oyuncunun serbst kalma bedeli belli."
 

Trezeguet nasıl bir futbolcu?


Trezeguet'in henüz 23 yaşında olduğuna ve daha önünde tecrübelenmek için çok yol bulunduğuna dikkat çeken FutbolArena Editörü Sinan Yılmaz, "Yetenekleri olan bir futbolcu, bu tartışılmaz ama oyun disiplininde, takım oyununu oynama noktasında eksikleri var. Fatih Terim'in bunları ciddi manada geliştirmesi gerekiyor." derken, "Eksikleri ve artıları olan bir oyuncu, riskli bir transfer" şeklinde konuştu.

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.