comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Jason Denayer, Galatasaray için Torino'yu reddetti

12 Ağustos 2018, Pazar 09:50
GS Transfer: Jason Denayer, Galatasaray için Torino'yu reddetti

Galatasaray transfer haberleri kapsamında son günlerde gündemden düşmeyen Jason Denayer'in, Torino'yu da reddettiği yazıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın daha önce iki farklı sezonda kiraladığı Jason Denayer, bir kez daha sarı kırmızılı kulübe gelebilmek için elinden geleni yapıyor. Denayer'in son olarak Serie A ekibi Torino'nun kiralık teklifini reddettiği yazıldı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Jason Denayer gelecek mi? (12 Haziran 2018 Pazar)


Galatasaray transfer haberleri bu yaz Jason Denayer'e gelen tekliflerle ön plana çıktı. Daha önce Celtic, Sunderland gibi kulüpler dışında iki sezon da Galatasaray'da kiralık oynayan Denayer, üst üste 5. sezonunda da kiralık olarak gönderilecek. Manchester City oyuncuyu bonservisi ile göndermeye de sıcak bakıyor ve yaklaşık 10 milyon euro istiyor.

İngiliz basınında yer alan habere göre bu sezon geçtiğimiz hafta Celtic ve Leeds'ten gelen kiralama tekliflerini de reddeden Denayer'in bu teklifi de geri çevirdiği ve kalıcı olarak Galatasaray'a transfer olmak istediği yazıldı. 
Galatasaray'ın Denayer için yaklaşık 3 milyon poundluk bir teklifi olduğu belirtilirken, Manchester City'nin ise 7 milyon pounda kadar inebileceği yazıldı. 
Galatasaray'ın Denayer'e yıllık 1.3 milyon Pound yani yaklaşık 1.450 milyon euro maaş ödemeye hazır olduğu da belirtildi. 

TORİNO'DA EN YÜKSEK MAAŞ 1.5 MİLYON EURO

Öte yandan Torino'da takımın en çok kazanan futbolcusu Belotti 1.5 milyon euro maaş alıyor. Galatasaray, Jason Denayer'e geçen sezon 1.350 milyon euro maaş ödemişti.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)