comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Gary Cahill kararını verdi! Galatasaray...

27 Ağustos 2018, Pazartesi 19:05
GS Transfer: Gary Cahill kararını verdi! Galatasaray...

Galatasaray'ın gündemindeki Gary Cahill, Chelsea'de kalmaya karar verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Chelsea'de ilk 11'e giremeyen ve Galatasaray'ın gündeminde olan Gary Cahill geleceğiyle ilgili karar verdi. Yıldız futbolcunun bir süredir takımdan ayrılacağı gündemeyken, İngiliz basınına göre Cahill kararını verdi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Gary Cahill Galatasaray'a geliyor mu?


Galatasaray'ın gündemindeki Gary Cahill geleceğiyle ilgili kararını verdi. Chelsea'de 11'e giremeyen ve bu sebeple ayrılacağı konuşulan yıldız futbolcunun takımda kalmak istediği öğrenildi. İngiliz basınında Telegraph'ın haberine göre, Gary Cahill Chelsea'de kalarak ilk 11'e girmek için mücadele edecek. Sarri'nin gözüne girmek için çok çalışacağını söyleyen yıldız futbolcu, her şeye rağmen İngiltere'de mutlu olduğuğnu yakın çevresine söyledi. 
 

Gary Cahill kimdir, kaç yaşında? Gary Cahill transfermarkt


Gary Cahill kariyerine Aston Villa altyapısında başladı. Ardından Burnley, Sheffield United, Bolton ve Chelsea formaları giydi. 2012 yılında Chelsea'ye transfer olan Gary Cahill, Premier Lig'de 347 maça çıktı. Gelecek yıl Chelsea ile sözleşmesi sona erecek olan Gary Cahill'in transfermarkt değeri de 15 milyon euro.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)