comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Garry Rodrigues'ten Yunan basınına transfer sözleri

27 Mayıs 2018, Pazar 03:19
GS Transfer: Garry Rodrigues'ten Yunan basınına transfer sözleri

Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, Yunan basınına yaptığı açıklamada transferiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da bu sezon özellikle ligin ikinci yarısında sergilediği başarılı performansla takımının şampiyonluğunda büyük katkı sahibi olan Garry Rodrigues, Yunan basınına konuştu. Yıldız futbolcu transfer haberleri ve geleceğiyle ilgili de net ifadeler kullandı. 


Garry Rodrigues Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaraylı yıldız futbolcu Garry Rodrigues, Yunan basınına verdiği röportajda sezonun genel bir değerlendirmesini yaparken, transferiyle ilgili de konuştu. 

"HARİKA BİR SEZON OLDU"
Galatasaray ile harika bir sezon geçirdim. Lig şampiyonu olduğumuz için çok mutluyum. Kolay bir şampiyonluk olmadı. Birçok güçlü rakibimiz vardı ama biz şampiyonluğu daha fazla hak ettik. 

"PAOK'TAN ESKİ TAKIM ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞTÜM"

Şampiyonluğun ardından PAOK'tan eski takım arkadaşlarımla görüştüm. Birçoğuyla zaten sık sık iletişim kuruyoruz. Pelkas ile de konuştum. Bana mesaj gönderdi ve şampiyonluğumuzu tebrik etti. 

"FATİH TERİM ÇOK BÜYÜK BİR ADAM"

Fatih Terim çok büyük bir adam. Türkiye'nin efsane teknik direktörlerinden biri ve bunu tekrar gösterdi. Kendi performansın açısından çok iyi bir sezon oldu. Fatih Terim'in katkısı büyük. Bana çok yardımcı oldu ve harika bir adam. Galatasaray'da çok mutluyum. 

"GALATASARAY'DA KALMAK İSTİYORUM"

Diğer kulüplerin bana olan ilgisi hakkında birçok söylenti olduğunu duyuyorum. Ben Galatasaray'da kalmak istiyorum. Burada çok mutluyum. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız ve tamamen Galatasaray'da odaklandım. 

Beşiktaş'ın Pelkas'a ilgisini duydun mu?

Garry Rodrigues son olarak PAOK'ta forma giyen Pelkas'ın Beşiktaş'a transferi hakkında gelen soruya yanıt verirken, "Hayır, bir şey bilmiyorum. Geçen hafta Pelkas ile konuştuk ama bana bir şey söylemedi. Bana PAOK'ta çok mutlu olduğunu söyledi." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"