comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Garry Rodrigues ve Sofiane Feghouli Galatasaray'dan ayrılıyor mu?

01 Haziran 2018, Cuma 11:23
GS Transfer: Garry Rodrigues ve Sofiane Feghouli Galatasaray'dan ayrılıyor mu?

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezonun transfer planlamasına başlarken FFP komitesiyle yapılacak yeni protokol doğrultusunda Feghouli ve Garry Rodrigues ile ilgili yeni bir karar alınabileceği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezonun transfer planlamasını yaparken UEFA'dan gelecek kararla ilgili de bir hazırlık söz konusu. UEFA'dan gelebilecek kısıtlamaya göre Galatasaray'ın Feghouli ve Rodrigues ile yolları ayırabileceği öngörülüyor.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Sofiane Feghouli ve Garry Rodrigues kararı (1 Haziran Cuma)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün UEFA ile mart ayından bu yana görüşmeler yapan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yöneticiler, 'sattığının kadar oyuncu alın' şeklindeki kısıtlamayle karşı karşıya kalabilir. Takvim'in haberine göre, bu doğrultuda yönetim Garry Rodrigues'i satmayı planlıyor. Sarı-Kırmızılıların Sofiane Feghouli ile de yollarını ayırmayı düşüneceği belirtiliyor.
 

Sofiane Feghouli milli takıma neden gitmedi? Feghouli'nin geçen sezonki performansı


Uzun yıllar Cezayir Milli Takım formasını terleten Sofiane Feghouli bu sezon milli takımda göstermiş olduğu performans ile sık sık eleştirilmiş ve sezon içerisinde de bir kaç kez takıma çağırılmamıştı.
Sofiane Feghouli sakatlığını öne sürerek Cezayir Milli Takımı'ndan affını istemesi ülkesinde olay oldu. Feghouli'nin milli takımı boykot ettiğine yönelik haberler üzerinde Galatasaray'ın yıldız oyuncusu açıklamada bulundu. Feghouli geride kalan sezonda 31 resmi maça çıkarken bu maçlarda 7 gol ve 10 asistle oynadı..
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.