comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçti (Emre Akbaba'nın bonservisi ne kadar?)

18 Ağustos 2018, Cumartesi 18:43
GS Transfer: Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçti (Emre Akbaba'nın bonservisi ne kadar?)

Galatasaray'ın dün akşam görüşmelere başlandığını duyurduğu ve İstanbul'a getirdiği Emre Akbaba bugün sağlık kontrolünden geçti.

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçti. Geçtiğimiz akşam saatlerinde İstanbul'a gelen bir birçok sayıda Galatasaray taraftarının karşıladığı yeni transfer Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçti. 


Galatasaray Transfer: Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçti


Galatasaray yönetimi ezeli rakibi Fenerbahçe ile girdiği Emre Akbaba transferi savaşından galip ayrılan taraf oldu. Galatasaray dün akşam saatlerinde Emre Akbaba transferi konusunda Aytemiz Alanyaspor ile görüşmelere başlandığını duyurdu ve yıldız futbolcu dün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Emre Akbaba bu öğle saatlerinde ise sağlık kontrolünden geçirildi. Emre Akbaba'nın transferinin kısa süre içerisinde resmiyete dökülmesi bekleniyor. 


Emre Akbaba'nın bonservisi ne kadar?


Fenerbahçe'nin de kadrosuna katmak istediği Emre Akbaba'ya sarı lacivertli kulüp daha önceden yaptığı 1.8 milyon euro değerindeki teklifi 2.2 milyon euro'ya çıkardı. Ancak Galatasaray'a gitmek isteyen Emre Akbaba bu teklife hayır cevabını vererek, 1.6 milyon euro'ya Galatasaray'a takıma imza attı. Galatasaray, 4 yıllık anlaşmaya vardığı Emre Akbaba için Alanyaspor'a 4 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)