comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'ın teklifine Emre Akbaba'dan destek!

09 Ağustos 2018, Perşembe 12:38
GS Transfer: Galatasaray'ın teklifine Emre Akbaba'dan destek!

Galatasaray transfer hedefi Emre Akbaba, sarı kırmızılı kulübe gelmek için elinden geleni ardına koymuyor.

FutbolArena - Galatasaray, Emre Akbaba transferi için girişimlerini sıklaştırdı. FutbolArena'dan duyurduğumuz haberde sarı kırmızılı ekibin son olarak 3 milyon euro önerdiği belirtmiştik. Alanyaspor 3 milyon euroluk bu teklifi geri çevirmiş ve 5 milyon euro istediğini belirtmişti. Emre Akbaba'dan da bu konuda Galatasaray'a destek geldi.


Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Akbaba geliyor mu?


Galatasaray transfer haberleri Emre Akbaba isminden geçilmiyor. Galatasaray'da teknik heyetinden taraftarına kadar herkesin sarı kırmızılı formayla görmek istediği Emre Akbaba'nın transferi için temaslar sıklaşmaya başladı.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı 3 milyon euroluk teklifi Alanyaspor'un kabul etmemesi üzerine Emre Akbaba da harekete geçti.
Alanya'nın teklifi kabul etmesi adına Emre Akbaba, 1 yıl daha kontratının bulunduğu kulübüne “İdealim ve hayalim bir gün Galatasaray forması giymekti. Sizlerden ricam transferime izin vermeniz. Alanyaspor kulübüne de para kazandırıp Galatasaray'a gitmek istiyorum. Er yada geç ben hayalim olan formayı giyeceğim" dedi.

ANLAŞMA OLURSA 4 YILLIK İMZA ATILACAK

Akdeniz ekibi ile anlaşma zemini arayıp temaslarını sürdüren Galatasaray, Alanya kulübünü ikna ederse de Emre ile 4 yıllık sözleşme imzalayacak.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!