comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'ın kurmaylarından transfer toplantısı! Emre Akbaba'da son durum

17 Ağustos 2018, Cuma 13:55
GS Transfer: Galatasaray'ın kurmaylarından transfer toplantısı! Emre Akbaba'da son durum

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken yönetim ve Fatih Terim, Emre Akbaba başta olmak üzere transfer konusunda özel bir toplantı gerçekleştiriyor. Galatasaray, Emre Akbaba konusunda nasıl bir yol izleyecek.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken yönetim kurmayları ve Fatih Terim toplantı düzenliyor. Toplantının gündeminde ise transfer bulunuyor.
 

Galatasaraylı yöneticilerin transfer toplantısı


Galatasaray'ın sponsıorluk anlaşmasını yapmasının ardından Emre Akbaba ile ilgili oluşan son dakika gelişmeleriyle birlikte kulüpte olağanüstü hal ilan edildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in şu sıralarda Türk Telekom Stadı'nda... Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve yönetimle Galatasaray kadro planlaması, transfer konusu ile alakalı toplantı gerçekleştiriyor.
Toplantıda Emre Akbaba'nın transfer durumu, Gomis başta olmak üzere sarı kırmızılı takımda bulunan oyuncular ile alakalı durum ve takviye yapılması gündemde olan mevkii, oyuncularla alakalı fikir alışverişi yapılıyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)