comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'dan Saracchi ve Sekidika müjdesi

17 Ocak 2020, Cuma 13:30
GS Transfer: Galatasaray'dan Saracchi ve Sekidika müjdesi

Galatasaray'da yeni transferler Marcelo Saracchi ve Jesse Sekidika'nın lisansları Denizlispor maçı öncesi çıkartıldı.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 18. haftasında Denizlispor ile karşılaşacak. Teknik direktör Fatih Terim, Denizlispor maçı öncesi Marcelo Saracchi ve Jesse Sekidika'dan müjdeli haberler aldı. Vergi borcunu ödeyen Galatasaray, iki yeni transferin lisansını çıkarttı.
 

Marcelo Saracchi ve Jesse Sekidika, Denizlispor maçında oynayacak mı?


Galatasaray kulübü vergi sorununu çözdü. Sarı kırmızılılar geçmişe dönük 10 milyon TL'yi aşkın vergi borcunu ödedi ve Galatasaray yeni transferlerinin lisansını çıkardı.

YENİ TRANSFERLERİN LİSANS SORUNU ÇÖZÜLDÜ
Böylelikle Saracchi ile Sekidika'nın lisansları da çıkartılmış oldu. Teknik direktör Fatih Terim eğer görev verirse iki futbolcu da Denizlispor maçında oynayabilecekler.

Galatasaray - Denizlispor maçı 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 16.00'da Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak. Galatasaray, Süper Lig'in ikinci yarısını gündüz maçıyla açacak. Galatasaray - Denizlispor maçı beIN Sports 1 kanalından canlı ve şifreli yayınlanacak.

SARACCHİ: "ÇOK ÇOK MUTLUYUM"

"Çok çok mutluyum. Geldiğim ilk dakikadan itibaren herkes bana inanılmaz iyi davranıyor. Sanki evime gelmiş gibiyim, çok iyi hissediyorum. Şu anda yapmam gereken bir an önce sahaya çıkıp bu sevginin karşılığını verebilmek. 36 numara eşimle beraber karar verdiğim numara. 3 benim sevdiğim numaraydı, 6 da kendisinin sevdiği numaraydı, birleştirip 36 yaptık. Müzemizi gezip kulübümüzün tarihiyle ilgili bilgiler aldım. Sizin aracılığınızla herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çünkü geldiğim ilk dakikadan itibaren herkes beni inanılmaz sıcak karşıladı, tanıştığım herkes, tüm kulüp çalışanları bana yardımcı oldu ve sıcak davrandı."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)