comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'da Trezeguet için transferde yeni karar

06 Haziran 2018, Çarşamba 10:09
GS Transfer: Galatasaray'da Trezeguet için transferde yeni karar

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Kasımpaşa'da forma giyen Trezeguet için yönetim elini çabuk tutmak için mücadele ediyor.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Kasımpaşa'da forma giyen Trezeguet için yönetim önemli bir karar aldı. Kasımpaşa'da sergilediği performansla dikkat çeken başarılı futbolcu için Galatasaray peşini bırakmıyor.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Trezeguet transferi ne durumda? (6 Haziran Çarşamba)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Kasımpaşa'da forma giyen Trezeguet gündemden düşmüyor. Kasımpaşa'nın oyuncunun bonservisini Fiorentina'dan almasına rağmen Galatasaray yönetimi Trezeguet'in 5 milyon Euro'luk serbest kalma bedelini Kasımpaşa'ya ödemeyi kabul etmiş durumda.

Galatasaray'da transfer çalışmaları UEFA'dan gelebilecek kısıtlamaya göre şekillenecek ancak yönetim Trezeguet konusunda işi sağlama almak istiyor. Takvim'in haberine göre,Trezeguet'nin Mısır formasıyla Rusya'daki Dünya Kupası'nda atacağı her gol, yapacağı her asist fiyatının yükselmesine neden olacak. Bu nedenle Galatasaray yönetimi harekete geçecek.

 

Trezeguet, Kasımpaşa'da kaç gol attı?


Trezeguet, Kasımpaşa ile bu sezon 29 resmi maça çıktı 11 gol attı. Mısırlı orta saha oyuncusu bu maçlarda 3 kez de asist yaptı.  Sezon başında Ha 500 bin Euro kiralama bedeli karşılığında alınan oyuncunun satın alma opsiyonu kullanıldı ve transfer bitirildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)