comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'da sözleşmesi sona erecek oyuncular (Kimlerle sözleşme yenilenecek?)

04 Mayıs 2018, Cuma 13:39
GS Transfer: Galatasaray'da sözleşmesi sona erecek oyuncular (Kimlerle sözleşme yenilenecek?)

Galatasaray'da sezon sonu takımdan gönderilmesi planlanan oyuncuların belli olduğu öne sürüldü. Galatasaray'da sözleşmesi  bitecek oyuncular kim? Galatasaray hangi futbolcularla yollarını ayıracak? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi verirken sezon sonunun yaklaşmasıyla birlikte transfer konusunda yeni iddialar ortaya çıkıyor. Galatasaray'da hangi futbolcular sezon sonunda takımdan gidecek? Detaylar haberimizde...
 

Galatasaray'da sezon sonunda ayrılacak futbolcular (4 Mayıs Cuma)


Galatasaray'da sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncular arasında bir bölümüyle yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken durumu belirsizliğini koruyan isimler de mevcut. Galatasaray Transfer Haberleri arasında bugün en çok aranan konulardan biri Galatasaray'ın sezon sonunda hangi futbolcularla yollarını ayıracağı oldu.

Fotomaç'ta yer alan bilgiye göre, Sinan Gümüş, Donk, Carrasso, Yasin Öztekin, Hakan, Koray, Latovlevici ve Eray'ın sözleşmeleri ​sona eriyor. Carrasso, Hakan, Koray ve Eray ile yolların ayrılması bekleniyor. Diğer futbolcuların durumu ise belirsizliğini koruyor.
 

Galatasaray Haberi: Mustafa Cengiz ile Adnan Öztürk seçime birlikte girecek mi?


Galatasaray camiasında konuşulan iddiaya göre Mustafa Cengiz'in özellikle Burak Elmas'ı yönetim kurulu listesinde düşünmediği ve Adnan Öztürk ile beraber "gençlik harekatı" adı altında birleşen üyelerin buna karşı çıktığı öğrenildi.

Elmas'ın bu dönemde başkan Cengiz ile fikir ayrılığı yaşadığı, bunun yanı sıra genç bir yönetim kurulu ile hareket etmek isteyen Adnan Öztürk'ün, başkan Cengiz ile görüşüp teşekkür edip seçimlerde başarı diledi.

 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!