comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'da Ryan Donk için sözleşmede başarı kriteri

31 Mayıs 2018, Perşembe 15:24
GS Transfer: Galatasaray'da Ryan Donk için sözleşmede başarı kriteri

Galatasaray'da Fatih Terim'in göreve gelmesiyle birlikte vitesi arttıran Ryan Donk ile ilgili yeni sözleşme teklifi öncesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları startını verirken Fatih Terim, Ryan Donk'un takımda kalmasını istemesi sonrası yönetim harekete geçti. Galatasaray'da Ryan Donk takımda kalacak mı?
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Ryan Donk takımda kalacak mı? Donk'a yapılacak sözleşme teklifi (31 Mayıs Perşembe)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün Teknik Direktör Fatih Terim'in Donk'un takımda kalmasını talep etmesi üzerine Galatasaray yönetimi de harekete geçti.

Sarı kırmızılılar, Ryan Donk için Terim ile görüşüp 1+1 yıllık kontrat teklif etme kararı aldı. Donk'un kontratına 20 resmi maçta oynaması halinde sözleşmesinin 1 yıl uzaması şartı konulacak. Hollandalı oyuncu bu sözleşmeye imza atarsa 2018-19 sezonunda 20 resmi maçta görev alırsa kontratı 1 yıl daha uzayacak.


Ryan Donk kaç yaşında? Galatasaray'da kaç maç oynadı?


Kasımpaşa'dan 2015-2016 sezonu devre arasında transfer edilen Ryan Donk, 2016-2017 sezonunu Real Betis'te kiralık geçirmiş ve bu sezonun ilk yarısında da hiç oynamamıştı. Fatih Terim döneminde performansı ile alkış toplayan Donk 16 maçta forma giydi ve bir asist yaptı. 32 yaşındaki Ryan Donk'un sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"