comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'da Ryan Donk için imza zamanı

25 Haziran 2018, Pazartesi 13:19
GS Transfer: Galatasaray'da Ryan Donk için imza zamanı

Galatasaray, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında sergilediği performansla alkış toplayan Ryan Donk ile yeni sözleşme yapacak. 

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer Haberleri arasında gündemdeki isimlerle görüşmeler devam ediyor. Sarı kırmızılılar öte yandan takımda sözleşmesi biten oyuncuların urumu için de harekete geçti. 
 

Galatasaray Transfer: Ryan Donk, Galatasaray'da kalacak mı?


Galatasaray'da sözleşmesi sona eren Hollandalı futbolcunun menajeri ile imzaları atmak üzerine harekete geçildi. 28 Haziran'da sezon açılışını yapıp kamp çalışmaları için İsviçre'ye gidecek olan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, takımda kalmasını istediği Ryan Donk ile bu hafta imzaların atılmasını istedi.

Kulüp yetkilileri sözleşme şartlarını belirlemek için Donk'un menajeri Winny Haatrecht'i görüşme için İstanbul'a davet etti. Donk'un bu hafta 1+1 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.
 

Ryan Donk kaç yaşında? Galatasaray'da kaç maç oynadı?


Kasımpaşa'dan 2015-2016 sezonu devre arasında transfer edilen Ryan Donk, 2016-2017 sezonunu Real Betis'te kiralık geçirmiş ve bu sezonun ilk yarısında da hiç oynamamıştı. Fatih Terim döneminde performansı ile alkış toplayan Donk 16 maçta forma giydi ve bir asist yaptı. 32 yaşındaki Ryan Donk'un sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)