comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'da Feghouli ve Belhanda gönderilecek mi?

24 Nisan 2018, Salı 10:07
GS Transfer: Galatasaray'da Feghouli ve Belhanda gönderilecek mi?

Galatasaray transfer haberleri gündeminde bir süredir Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli'nin takımda kalıp kalmayacakları konuşuluyor.

Galatasaray transfer haberleri kapsamında sezon başında Galatasaray'ın en yüksek maaliyetle transfer ettiği iki isim olan Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli'nin takımda kalıp kalmayacağı konuşuluyor.


Galatasaray Transfer Haberleri: Belhanda ve Feghouli satılacak mı?


Galatasaray transfer haberleri bugün, Fatih Terim'in Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda ile özel bir görüşme yaptığı yönünde çıkan haberlerle gündeme geldi.

Galatasaray'ın sezon başında hem bonservis hem de maaşları hesaba katıldığında en pahalı transferleri olan Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda bu sezon tam anlamıyla beklentileri karşılamış değil. Bu iki oyuncunun sezon sonunda takımdan gönderileceğine dair haberler de gündeme gelmişti.
Takvim'in haberine göre bu iki oyuncuyla birlikte Garry Rodrigues'i de karşısına alan Fatih Terim, Gomis'in arkasında oynayan üçlü ile görüştü ve "Artık final maçlarına girdik. Sizin katkı vermezseniz şampiyonluk olmamız çok zor" dedi.

5 HAFTADIR DÜŞÜŞTELER

Ligde bu sezon 14 gol ve 25 asistlik performans gösteren bu üçlünün son 5 haftadaki katkısı sadece 1 gol ve 1 asist oldu. Bu durumdan çok sıkıntılı olan Fatih Terim'in de olaya el koyduğu belirtiliyor.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!